°C

PAPA D – Wiecznie Młodzi

 

'Teraz' i 'Wiecznie Młodzi' to single promujące jubileuszowy album z największymi hitami zespołu Papa D. 'Naj Story', 'Maxi Singiel', 'Monaliza (‘Nasz Disneyland’)', 'Ordynarny faul', 'Kamikadze', 'Królowa Fal', 'Panorama Tatr', 'Gdzie Jest Ola', 'Ocean Wspomnień (czyli – „Szary Wiruje Pył)', 'Czarny Śnieg', czy 'Nietykalni' – jak dużo prywatek, imprez i randek spędziliście przy tych piosenkach?

W tym roku zespół PAPA D obchodzi 35-lecie i z tej okazji chce nas zabrać w sentymentalna podróż w czasie. Tuż przed koncertem wieńczącym rok urodzin, zespół przygotował specjalna niespodziankę dla fanów jaką jest krążek z największymi hitami oraz 4 nowymi utworami.

‚Moi drodzy! I co tu dużo pisać – 35 lat minęło! Dziękujemy za każdy rok/miesiąc/tydzień/dzień z nami i z naszymi piosenkami! Bez publiczności wykonawca nie istnieje, więc ten jubileusz możemy świętować tylko dzięki Wam! Ta płyta została przygotowana dla tych wszystkich, którzy słuchają nas od lat 80-tych, ale i dla tych którzy dopiero teraz zaczynają słuchać naszych piosenek. Zawiera cały okres naszej działalności – od Papa Dance – do Papa D. Mamy nadzieję że te kilka nowych piosenek, które dodaliśmy do płyty, przyjmiecie równie gorąco, jak nasze stare przeboje. Do zobaczenia na koncertach!’

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku