°C

PANIC! AT THE DISCO Hey Look Ma, I Made It

'High Hopes' został pierwszym platynowym singlem Panic! At The Disco w Polsce! Najczęściej odtwarzany utwór w polskich rozgłośniach radiowych, numer 1 w serwisie Spotify, druga najczęściej shazamowana piosenka w Polsce i na świecie - to tylko część sukcesów, jakie grupa Panic! At The Disco odniosła z singlem 'High Hopes'. Do imponującej liczby osiągnięć doszło właśnie kolejne - piosenka uzyskała tytuł platynowej za sprzedaż przekraczającą liczbę 20 000 singli- jest to też pierwsze wyróżnienie grupy na polskim rynku. 

Czy nowy singiel pójdzie tym samym tropem?

Rok 2018 okazał się przełomowym w piętnastoletniej karierze zespołu dowodzonego przez Brendona Urie. Grupa, która od dawna święciła sukcesy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Australii, odniosła globalny sukces z wydanym w czerwcu albumem ‚Pray For The Wicked’. Płyta nie tylko zadebiutowała na szczycie listy najlepiej sprzedających się albumów w USA według Billboardu, ale również była pierwszą w karierze zespołu, która znalazła się na liście 50 najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. 

Mogłoby się wydawać, że nie bez powodu kolejnym singlem z płyty ‚Pray For The Wicked’ został „proroczy” utwór „‚Hey Look Ma, I Made It’. Piosenka już teraz została odtworzona w serwisie Spotify prawie 60 milionów razy, a klip do niej na YouTube ma już ponad 30 milionów wyświetleń. Ze względu na dynamikę wzrostu popularności ‚Hey Look Ma’ już teraz mówi się, że w krótkim czasie może nie tylko powtórzyć sukces ‚High Hopes’, ale nawet go przebić!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.