°C

PALOMA FAITH / K.A.S.A.

Sony Music
PALOMA FAITH Gold
 
‚Gold’ to prawdziwa popowa perfekcja. To kawałek, który ocieka pewnością siebie, zapewnia ucieczkę od codziennych problemów i ukazuje Palomę przepełnioną optymizmem. Teledysk został nagrany w Hackney. W wideo zobaczymy artystkę tańczącą w  różowo-złotym kostiumie, a także wspomagający ją chór oraz tancerki. Pomimo, że artystka podczas kręcenia teledysku była we wczesnej fazie ciąży, wszystkie akrobacje i wyczyny kaskaderskie wykonała bez pomocy dublerki.

‚Gold’ to jedyna piosenka z albumu, która nie została nagrana w mojej piwnicy. Pracowałam nad nią w studio Steve’a Mac’a, który napisał ją z przecudowną Sigrid. Rezultatem był utwór przepełniony wolnością i radością, celebracja życia w czystej postaci jak za czasów, kiedy byliśmy naprawdę wolni. ‚Gold’ to kawałek o tym jak pozytywne nastawienie może wszystko przezwyciężyć. Podczas kręcenia teledysku byłam w 3 miesiącu ciąży, a temperatura na zewnątrz przekraczała 38 stopni… nie mówiłam nikomu, że jestem w ciąży, więc musiałam udawać, że wszystko jest dobrze, co byłoby okej gdybym nie musiała zwisać z wielkiej złotej koparki! To było bardzo wymagające doświadczenie ale wszyscy na planie byli mega wspierający i radośni. Zanim się obejrzałam leżałam już wykończona w domu!

‚Gold’ to ostatni singiel zwiastujący ‚Infinite Things’. Do tej pory mogliśmy już usłyszeć ‚Last Night On Earth’, ‚Falling Down’ oraz ‚Better Than This’. Teledysk do tego ostatniego został wyreżyserowany przez Davida Wilsona i ukazuje ewolucję Palomy jako Artystki. Nakręcone w jednym, nieprzerywanym ujęciu video pokazuje wokalistkę naprzeciwko błędów popełnionych przez ludzkość na przestrzeni lat, które wciąż się powtarzają. Problemy przedstawione w klipie dotyczą między innymi: zmian klimatu, brutalności policji, walki klas, czy niesprawiedliwości wojny.

 

 
 
K.A.S.A. Miasto Funk

W tych trudnych czasach K.A.S.A. stara się nie tracić dobrego humoru i proponuje na tę jesień taneczną piosenkę utrzymaną w funkowym rytmie. Wszelkie skojarzenia z zaistniałymi wydarzeniami oraz osobami są całkowicie przypadkowe i niezamierzone przez autora;-)  
– Miałem już tego nie publikować, bo w sumie czasy nie są za wesołe – mówi Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, który właśnie wypuścił teledysk do nowej piosenki ‚Miasto Funk’.

Piosenkę i teledysk Kasowski nagrywał pod koniec września.
– Nie spieszyło się nam z miksem i montażem a potem… wiadomo co: druga fala, protesty… Miałem już tego nie publikować, bo w sumie czasy nie są za wesołe. A z drugiej strony może to poprawi Wam humor – mam taką nadzieję. Wszelkie skojarzenia z zaistniałymi wydarzeniami oraz osobami są całkowicie przypadkowe i niezamierzone przez autora – mówi wokalista, który największą popularnością cieszył się na przełomie XX i XXI w.

W piosence i klipie Kasowskiego wsparła Edyta Strzycka, uczestniczka pierwszej edycji The Voice Of Poland (ćwierćfinał w drużynie Kayah) i 11. odsłony Must Be The Music (trzy głosy na „tak” na castingu). Razem K.A.S.A. i Strzycka występowali wcześniej w piosenkach ‚Teraz Bez Ciebie” Edyty (2011) i ‚Mylą Nas’ (duet Kasowskiego z Norbim) z 2015 r.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji ‚Same Dobre‚.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku