°C

OST – ‚Last Christmas’

 

'Last Christmas' to kinowy przebój zbliżających się świąt, zainspirowany muzyką George’a Michaela i Wham! Film wyreżyserował Paul Feig, a scenariusz napisała laureatka Oscara, Emma Thompson. W głównych rolach zobaczymy Emilię Clarke ('Gra o Tron') oraz Henry’ego Goldinga ('Bajecznie bogaci Azjaci').Chyba żadna inna piosenka nie kojarzy się ze świętami tak mocno, jak 'Last Christmas' George’a Michaela. I właśnie jego twórczość zainspirowała laureatkę Oscara Emmę Thompson do napisania tej bezpretensjonalnej, pełnej humoru i uroku komedii.

Kate (Emilia Clarke) to taka suma wszystkich nieszczęść – nie do końca wie, czego chce, wszystko robi na opak, pracuje jako elf w sklepie z artykułami świątecznymi. Kariera – żadna, bałagan w życiu prywatnym niemożliwy do sprzątnięcia. To właśnie w takim momencie życia poznaje Toma (Henry Golding), mężczyznę z bajki. I chociaż z pozoru im nie po drodze, i chociaż nic nie powinno tych dwojga połączyć, świąteczna atmosfera robi swoje… Czasem warto po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć… a więc uwierzcie – żaden inny film nie wprowadzi was w błogi świąteczny klimat tak doskonale, jak ten.

Płyta ze ścieżką dźwiękową do filmu zawiera trzy utwory Wham!, m.in. ‚Last Christmas’ oraz ‚Everything She Wants’, a także dwanaście przebojów George’a Michaela, takich jak ‚Faith’, ‚Fastlove’, ‚Freedom ‘90’ i ‚Too Funky’. Album zawiera także niepublikowany wcześniej utwór ‚This Is How (We Want You To Get High)’ . Dodatkową niespodzianką jest wersja rozszerzona utworu, która znalazła się na winylowej wersji ścieżki dźwiękowej, dostępnej w sprzedaży od 15 listopada.

 

Lista piosenek:

1. Last Christmas (Single Version)
2. Too Funky (Single Edit)
3. Fantasy
4. Praying For Time (Remastered)
5. Faith (Remastered)
6. Waiting for That Day (Remastered)
7. Heal The Pain (Remastered)
8. One More Try (Remastered)
9. Fastlove, Pt. 1
10. Everything She Wants (Edited Version)
11. Wake Me Up Before You Go-Go
12. Move On
13. Freedom! ’90 (Remastered)
14. Praying For Time (Live)
15. This Is How (We Want You To Get High)
/Sony Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku