°C

ONEREPUBLIC / THE WANTED

Universal Music
ONEREPUBLIC Sunshine

Utwór został nagrany na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu 'Clifford the Big Red Dog'. Premiera utworu odbyła się w środę, 10 listopada. W skład zespołu OneRepublic wchodzą: Ryan Tedder (wokalista, kompozytor), Zach Filkins (gitara), Drew Brown (gitara), Brent Kutzle (bas, wiolonczela) oraz Eddie Fisher (perkusja). Grupa zadebiutowała albumem 'Dreaming Out Loud' (2007). Pod koniec sierpnia br. band zaprezentował światu piąty album studyjny zatytułowany 'Human'. Na wydawnictwie w wersji podstawowej znalazło się 12 utworów, w tym single 'Run', 'Wanted' czy 'Rescue Me'.

 

 

THE WANTED Colours

Po 7 latach pauzowania formacja The Wanted powraca albumem 'Most Wanted: The Greatest Hits'. Grupa zamieściła na nim jedno premierowe nagranie 'Colours'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku