°C

ONEREPUBLIC / MATT SIMONS

Universal Music
ONEREPUBLIC Someday

Utwór promuje album 'Human', to już piąty album studyjny OneRepublic. Na krążek trafiły m.in. single 'Run', 'Somebody To Love', 'Wanted', 'Didn’t I', 'Better Days' oraz 'Rescue Me', które łącznie mają już ponad 2,5 miliarda streamów.

Polscy fani OneRepublic będą mieli okazję posłuchać bandu na żywo. Grupa wystąpi 9 maja 2022 roku na warszawskim Torwarze. Koncert będzie częścią światowego tournée promującego album Human. 

 

 
 
 
MATT SIMONS Too Much

Pochodzący z Los Angeles Matt Simons posiada unikalną zdolność docierania do globalnej publiczności, z uniwersalnym brzmieniem, które wciąż ma wymiar osobisty dla każdego z jego fanów na całym świecie. Po sukcesie singli 'Identity Crisis' i 'Better Tomorrow', Simons powraca z kolejnym kawałkiem 'Too Much'. Napakowany dęciakami i z chwytliwym refrenem, utwór został napisany wspólnie z wieloletnim przyjacielem i współpracownikiem Chrisem Ayerem, holenderskim autorem tekstów Léonem Paulem Palmenem i szwedzkim producentem Hampusem Lindvallem. 'Too Much' jest kolejnym z serii ekscytujących nowych utworów, które zostaną wydane w 2021 roku, a ich kulminacją będzie EP-ka.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.
 

- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku