°C

ONEREPUBLIC / ANDRZEJ PIASECZNY / KELLY CLARKSON

Sony Music Polska
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 14 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2207 i 2008 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2009!

Oto nowe 3 propozycje! Dziś głosujecie także na hity OneRepublic, Andrzeja Piasecznego i Kelly Clarkson! Na hity z 2009 głosujemy do północy w niedzielę!

ONEREPUBLIC All The Right Moves

Oto pierwszy singel zespołu OneRepublic z ich drugiego albumu ‚Waking Up’. Autorem tekstu utworu jest wokalista zespołu, Ryan Tedder. Singel został wydany w USA 29 września 2009 roku i jest on pierwszym singlem dla wszystkich krajów z wyjątkiem Austrii i Niemiec, gdzie pierwszym singlem był utwór ‚Secrets’.

 
 
ANDRZEJ PIASECZNY Rysowanie Tobie
 
‚Rysowane Tobie’ to drugi singel promujący album Andrzeja Piasecznego ‚Spis Rzeczy Ulubionych’. Muzykę do tekstów Piasecznego napisał Seweryn Krajewski. Nagrania dotarły do 1. miejsca listy OLiS. Płyta jeszcze tego samego roku dwukrotnie pokryła się platyną. Album był trzecim bestsellerem 2009 roku, a łącznie przekroczył nakład 80 tys. egzemplarzy. Kompozycja ‚Rysowane Tobie’ została nominowana do nagrody Superjedynki w kategorii Przebój Roku.
 
 
 
KELLY CLARKSON Already Gone

Piosenka ‚Already Gone’ jest jedną z 4 piosenek stworzonych przez Kelly Clarkson i Ryana Teddera na czwarty album studyjny Clarkson ‚All I Ever Wanted’. Kelly skrytykowała Teddera za dostarczenie tego samego aranżu muzycznego Beyoncé Knowles, która wykorzystała go w utworze ‚Halo’, bez zawiadomienia o tym fakcie. Wokalistka wyraziła również krytykę w stosunku do wytwórni płytowej, która wydała kompozycję jako singel bez jej aprobaty.

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już 3. lipca o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku