°C

NICO SANTOS – Unforgettable

Nico Santos przygotował niespodziankę dla fanów – rozszerzoną edycję debiutanckiego albumu 'Streets Of Gold'. Na krążek trafią trzy zupełnie nowe kawałki, w tym bardzo taneczny singiel 'Unforgettable'. Zgodnie z tytułem, piosenkę trudno wyrzucić z głowy!

Jak mówi sam artysta, ‚Unforgettable’ opowiada o niezapomnianym wieczorze z osobą, której prawdopodobnie już nigdy więcej nie zobaczymy. – ‚Najważniejsze, by zachować w pamięci tę wyjątkową noc. Za każdym razem, gdy usłyszysz tę piosenkę, powrócisz myślami do chwil spędzonych z tą wyjątkową osobą. Weź fragment melodii, by móc zachować to wspomnienie. Kiedy piosenka zacznie grać, mam nadzieję, że przywoła cię do mnie’ – wyjaśnia Artysta.

Nico Santos napisał utwór wspólnie z przyjacielem i wieloletnim współpracownikiem, Neilem Ormandym (James Arthur, Eric Prydz, Welshly Arms) w Los Angeles. Wokalista po raz pierwszy współprodukował własną piosenkę: – ‚Pierwotnie kawałek miał trafić na podstawową wersję albumu, ale nie zdążyliśmy go skończyć. Brzmienie utworu zupełnie różni się diametralnie od tego z pierwszej wersji. Bardzo zależało mi, by ‚Unforgettable’ jednak trafiło na album. Ponieważ ostatnio spędziłem bardzo dużo czasu w studiu, udało mi się nagrać jeszcze kilka innych piosenek, które pokazują mnie z nieco innej strony.’

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.