°C

NICO SANTOS – Play With Fire

 

Nico Santos kocha igrać z ogniem. Nie boi się ryzykować, nawet jeśli miałby się sparzyć. To właśnie dlatego 26-letni wokalista i kompozytor osiągnął tak wielki sukces na europejskiej scenie pop. Czas na najnowszy singiel Nico Santosa – 'Play With Fire'!

Santos zdobył listy przebojów za sprawą takich hitów jak ‚Rooftop’, ‚Safe’, ‚Unforgettable’ czy dzięki duetowi z Leną, ‚Better’. W 2018 był najchętniej granym wykonawcą w niemieckich radiach (prawie 110 tysięcy odtworzeni w radiach), wyprzedził takie światowe gwiazdy jak P!nk czy Ed Sheeran. Nico otrzymał również nominację do nagród 1Live Krone oraz BAMBI. Jego katalog przekroczył liczbę 400 mln streamów.

 

‚Play With Fire’ opowiada o płomiennym romansie, który ciągnie autora w coraz głębszą otchłań. – To historia toksycznej relacji, której nie możesz się wyzbyć. Masz świadomość, że powinieneś natychmiast uciekać, ale nie możesz się powstrzymać, nawet za cenę poważnych ran – opowiada Nico.

 

Kawałek sprawnie łączy urban pop, r&b i trap, a wisienką na torcie jest charakterystyczny, mocny wokal Santosa. Wokalista heroicznie wykonywał ten utwór na swojej ostatniej trasie z 40-stopniową gorączką. Ogień dosłownie i w przenośni!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku