°C

MUNIEK STASZCZYK – Ołów

Wydawnictwo Agora
 

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powraca w solowej odsłonie. Przy realizacji nowego albumu 'Syn Miasta' Muniek Staszczyk podjął współpracę z nowym zespołem. Producentem muzycznym płyty jest Jurek Zagórski., za mix odpowiada Piotr Emade Waglewski. Kolejnym singlem z albumu jest piosenka 'Ołów'.

Tak o płycie ‚Syn Miasta’ mówi Muniek Staszczyk:  – Drodzy, Syn miasta powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Realizacja tego albumu była ciekawym doświadczeniem. Po raz pierwszy współpracowałem z tyloma rożnymi kompozytorami, producentami, nowym zespołem, nowym wydawca i managementem. Jest na tym albumie dużo uczucia i serca nie tylko mojego ale i tych wszystkich osób. Mam nadzieje, że album trafi też do Was, moich przyjaciół, z podziękowaniem za to, że jesteście ze mną i w zdrowiu i w chorobie. Dziękuję Wam bardzo! Dobrego odbioru!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku