°C

MORTAS – Tu

 

Mortas to zespół składający się z trzech utalentowanych muzyków - Adama Mortasa, Bartka Tarkowskiego i Michała Korpeckiego. Muzykę, jaką tworzą, określić można jako fuzję wielu gatunków, m.in. popu, rocka, muzyki elektronicznej i poezji śpiewanej, która jest ich wielką inspiracją.

Po bardzo dobrze przyjętym utworze ‚Jeśli’ i kawałku ‚Dom’, który podbił wiele rozgłośni radiowych, wydali wreszcie album i prezentują kolejną nowość! Zespół Mortas prezentuje kawałek ‚Przedostatni’ – to zapowiedź płyty, która ukazała się właśnie nakładem SP Records.

 

 

Na płycie znajduje się dziesięć wyjątkowych kompozycji – subtelnych, przepojonych artystyczną wrażliwością. Nie brakuje w nich elektronicznych i rockowych inspiracji, a poetyckie teksty decydują o sile i oryginalności przekazu. To jedna z najciekawszych alternatywnych propozycji ostatnich lat – interesujące brzmienie i przepiękne teksty to niewątpliwie wielka siła formacji. ‚Przedostatni’ to jeden z piękniejszych, oryginalniejszych kawałków formacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista piosenek:

1. Na poczekaniu
2. Dom
3. Lubię
4. Jeśli
5. Na dnie
6. Za tysiąc lat
7. Nadal ja
8. Tu
9. Przedostatni
10. Nie ufaj

/S.P. Records

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku