°C

MOON TAXI – Let The Record Play

http:// https://www.youtube.com/watch?v=pv5ehgaYODY
 

To już piąty album zespołu Moon Taxi. Nowy krążek dowodzi, że Moon Taxi są jedną z nielicznych obecnie grup, które potrafią w swojej muzyce uchwycić zarówno atmosferę dzisiejszych, niespokojnych czasów, jak i zapewnić euforyczną odskocznię od codzienności, której wszyscy potrzebujemy.

Wyprodukowana i zmiksowana przez gitarzystę zespołu Spencera Thomsona płyta dokumentuje rozwój jednego z najbardziej kreatywnych zespołów z Nashville.

Moon Taxi podbili już sceny wielkich festiwali takich jak Coachella, Austin City Limits i Bonnaroo.

‚Let The Record Play’ otwiera kolejny rodział ich kariery. Płytę promują single ‚Two High’ oraz ‚Good As Gold’. A oto najnowsze video grupy:

 

 

Moon Taxi tworzą: Trevor Terndrup (wokale, gitary), Spencer Thomson (gitary, produkcja), Wes Bailey (instrumenty klawiszowe), Tommy Putnam (gitara basowa) oraz Tyler Ritter (perkusja).

Lista piosenek:
1.    Let The Record Play
2.    Not Too Late
3.    Good As Gold
4.    Two High
5.    No More Worry
6.    Moving To The City
7.    Nothing Can Keep Us Apart
8.    Keep Me Coming
9.    Trouble
10.    The Way

/Sony Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka