°C

MIDNIGHT OIL / ALICJA

Sony Music
MIDNIGHT OIL Rising Seas
 
Ta kontrowersyjna piosenka to manifest Midnight Oil do miliardów innych ludzi na całym świecie, którzy poszukują bezpiecznej przyszłości dla naszej planety. Singiel 'Rising Seas' to przedsmak zupełnie nowego albumu Midnight Oil, który powstawał w tym samym czasie, co jego poprzednik 'The Makarrata Project'. Oba materiały zostały zarejestrowane przed trwającą pandemią we współpracy z Bonesem Hillmanem oraz Warnem Liveseyem. Nowy krążek zespołu miał zostać wydany jesienią br., ale finalnie swoją premierę będzie miał na początku 2022 roku. Towarzyszyć jej będzie kilka koncertów live. Zespół zdecydował się nie trzymać w ukryciu singla 'Rising Seas' i dlatego wypuszcza go chwilę przed konferencją w Glasgow.
 
 

 
 
ALICJA Ej, Stop

Alicja w najnowszym singlu 'Ej, Stop!' prezentuje słuchaczom swoje bardziej zadziorne oblicze. W wyczekiwanym przez fanów utworze podsumowuje ostatnie kilkanaście miesięcy, w trakcie których – podobnie jak u wielu z nas – bardzo dużo jej planów musiało ulec zmianie. 

– 'Ej, Stop!' to dla mnie wyjątkowy utwór. Traktuję go trochę jak nowy początek, otwarcie kolejnego etapu. Jest zupełnie inny niż moje dotychczasowe utwory – muzycznie jest dużo bliższy kierunkowi, w jakim chciałabym iść i klimatom, jakie są mi bliskie, także prywatnie. Piosenka ma też dla mnie duże znaczenie ze względu na to, o czym w niej opowiadam i jakie wydarzenia chcę dzięki niej niejako zostawić za sobą. Myślę, że dla każdego przychodzi w życiu moment, w którym musi sobie powiedzieć 'Ej, Stop! Chcę iść dalej, chcę czegoś innego'. Wszystkim tym osobom dedykuję ten utwór.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku