°C

MICHAEL JACKSON; WILL.I.AM. / SYLWIA GRZESZCZAK; LIBER / DURAN DURAN

Sony Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 13 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2008!

Komplet w głosowaniu! Ostatnie 3 tytuły wyśpiewają nam Król Popu z Will.I.Am'em, Sylwia Grzeszczak z Liberem oraz grupa Duran Duran! Na hity z 2008 głosujemy do północy w niedzielę!

M. JACKSON; WILL. I . AM – The Girl Is Mine 2008

‚The Girl Is Mine’ oryginalnie był wykonywany w duecie przez Michaela Jacksona i Paula McCartneya. Pokazał się na singlu w 1982, wydany jako pierwszy singel z jego albumu ‚Thriller’. Utwór dotarł do drugiego miejsca na liście Billboardu.

Z okazji 25-lecia ukazania się ‚Thrillera’ album na rynek trafił ponownie. Na krążku znalazł się remix piosenki ‚The Girl Is Mine’, z wokalami z demo Michaela, wzbogaconymi o wokal Will.I.Am’a . Will dorzucił też kilka nowych wersów.

 
 
SYLWIA GRZESZCZAK & LIBER Co Z Nami Będzie?

‚Ona i On’ to album studyjny polskiej piosenkarki Sylwii Grzeszczak oraz rapera Marcina „Libera” Piotrowskiego, znanego z występów w grupie Ascetoholix. Nagrania uplasowały się 27. miejscu listy OLiS. Materiał był promowany teledyskami do utworów ‚Nowe Szanse’, ‚Mijamy Się’ i ‚Co Z Nami Będzie’.

 
 
DURAN DURAN Skin Divers
W 2008 roku pojawił się w sklepach 12 krążek formacji ‚Red Carpet Massacre’. Wtedy w składzie grupy pojawił się Dominic Brown, zastąpił gitarzystę A. Taylora. Pracę produkcyjną nad materiałem rozpoczął z formacją Timbaland.  Jego głos pojawia się dodatkowo także obok muzyków i Terri Walker w piosence ‚Skind Divers’.
 
 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już 2dziś o godzinie 18.00!

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku