°C

MASTER KG; DAVID GUETTA; AKON / CHVRCHES; ROBERT SMITH

Universal Music
MASTER KG & DAVID GUETTA; AKON – Shine Your Light

Piosenka 'Jerusalema' Master KG z wiralowego hitu stała się światowym, kulturowym fenomenem. Singiel zgromadził już imponujące 800 milionów streamów oraz 7 miliardów odsłon na TikToku za sprawą tanecznych wyzwań, które podjęli ludzie od Angoli przez Izrael po Włochy. Ikony jak Cristiano Ronaldo czy Janet Jackson znaleźli się wśród fanów przeboju, a do udziału w zabawie zachęcał nawet prezydent RPA, Cyril Ramaphosa. Jak brzmi następca takiego hitu? Master KG wiedział, że nie będzie łatwo, dlatego postanowił połączyć siły z Davidem Guettą i Akonem, nagrywając piosenkę 'Shine Your Light'. 

 

 
 
CHVRCHES; ROBERT SITH How Not To Drown
 
Singiel zapowiada czwarty album grupy CHVRCHES zatytułowany 'Screen Violence'. Premiera krążka zaplanowana jest na 27 sierpnia. Lider grupy The Cure to jeden z największych muzycznych bohaterów grupy CHVRCHES. Niepodrabialny wokal Roberta Smitha idealnie współgra z głosem Lauren Mayberry oraz warstwą muzyczną zbudowana wokół mrocznego pianina i konceptu próby zachowania przytomności w momencie, w którym czujesz, że toniesz.

’How Not To Drown' nagrane z liderem The Cure to drugi singiel zapowiadający nowy album CHVRCHES.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.
 

- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku