°C

MARTIN LANGE / MATT DUSK; A. PIASECZNY; K. BADACH; N. KUKULSKA

Wydawnictwo Agora
MARTIN LANGE Strach
 
Duet Martin Lange udostępnił live session do utworu 'Strach'. Piosenka zapowiada debiutancki album 'Kontrasty', którego premiera przewidziana jest na 2022 rok. Debiutują, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współpracę z Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę.
 
 

 
 
MATT DUSK; A. PIASECZNY; K. BADACH; N. KUKULSKA That’s Life / Żyć Tak

’Szukałem piosenki, która pokazywałaby nasze życiowe zmagania, upadek, podnoszenie się i zaczynanie wszystkiego od nowa' – mówi Dusk. 'Pandemia była i nadal jest wyzwaniem dla wielu.  Chciałem nagrać utwór, który zasygnalizowałaby jej koniec.  Z wiekiem zdałem sobie sprawę, że wszystkie smutki i frustracje z czasem przemijają i kiedy powstaniemy z popiołów pandemii, będzie to piosenka, którą będę mógł zaśpiewać na scenie z przekonaniem, że nadszedł nowy początek i będziemy szli naprzód.'   

We wrześniu Dusk, Badach & Piaseczny nagrali razem teledysk… – 'Było dużo śmiechu, przybijania piątek i whisky… naprawdę poczułem, że możemy być nowymi 'Trzema Amigos' (nawiązanie do filmu z 1986 roku ze Stevem Martinem, Chevym Chase’em i Martinem Shortem). Po prostu świetnie się bawiliśmy, odnajdując w sobie nawzajem pozytywną energię, uciekając od trudności i bolączek ostatnich 2 lat.  Utwór jest zapowiedzią albumu ‘’Sinatra With Matt Dusk Vol.2′, którego premiera zaplanowana jest na 22 października.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku