°C

MARTIN JENSEN; JAMES ARTHUR Nobody

Słynny DJ Martin Jensen i światowa gwiazda pop James Arthur połączyli siły, by nagrać wspólny singiel 'Nobody'. To murowany hit!

Autorami kawałka są Philip Plested, Scott Harris oraz sam Martin. To bardzo radosny dance pop z akustyczną gitarą i zachwycającym wokalem. 

Martin Jensen to ambitny i bardzo pracowity DJ, który specjalizuje się w epickich utworach i chwytliwych refrenach. Tworzył oficjalne remiksy dla takich gwiazd jak Katy Perry czy Ed Sheeran. Od trzech lat pojawia się wysoko w zestawieniu DJ Mag Top 100.

 

Jego największy przebój w dotychczasowej karierze, ‚Solo Dance’, ma ponad 500 mln streamów w Spotify i wielokrotnie pokrył się platyną w kilkunastu krajach. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.