°C

Mariusz Wawrzyńczyk na „Dobry początek dnia”!

"Dobry początek dnia"
 

Premiera nowej piosenki, klipu do tej piosenki, ogólne pogaduchy - o tym dziś na 97.1 FM rozmawialiśmy z Mariuszem Wawrzyńczykiem.

Z uwagi na to, że Rihanna wciąż nam nie odpisuje – o poranku połączyliśmy się telefonicznie z Mariuszem.

„To tylko chwila” to utwór skomponowany przez Marcina Nierubca, autora hitów śpiewanych przez m.in. Marylę Rodowicz, Bogdana Łazuki, Krzysztofa Krawczyka czy Dodę. To już kolejna kolaboracja tych dwóch artystów, która okazała się świetnym tandemem artystycznym. Ich poprzednia piosenka „Zawsze pod wiatr” okazała się przebojem granym przez ogólnopolskie i regionalne radiostacje, a w podsumowaniu rocznym listy przebojów „Mniej więcej lista” Radia Zachód dotarła do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych polskich i światowych hitów.

Tak Mariusz pisze o swoim nowym kawałku:

„Piosenka „To tylko chwila” opowiada o tym, iż należy korzystać z każdej minuty, z każdego dnia swojego życia i niczego nie żałować. Przesłanie utworu to: Zawsze iść do przodu mimo przeciwnością losu. Nie ma słowa niemożliwe. Jeżeli tylko chcesz możesz zrealizować swoje cele i marzenia, wystarczy tylko trochę się postarać, a zdobędziesz wszystko. Jeżeli mówią Ci „nie masz szans”, „nie tędy droga”, a ty uważasz inaczej, to chociaż by ci mówili „Nie!”, ty zawsze idź przed siebie i podążaj za swoich sercem i przekonaniami. Bądź szczęśliwy i weź los w swe ręce!”

 

W sieci dostępny jest także teledysk.

 

Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty ze Skaldami”. Komponują dla niego najwybitniejsi polscy kompozytorzy tj. m.in. Adam Abramek i Paweł Sot, Marek Kościkiewicz, Przemek Puk, Marcin Nierubiec czy Tomasz Lubert a artysta zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz. Mariusz wystąpił w wielu prestiżowych przedsięwzięciach m.in. koncert „Wszystko jest poezja” oraz „Ta noc do innych jest niepodobna”- odbywający się podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także m.in. w programach telewizyjnych. Jego piosenki prezentowane są w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych. Szerszej publiczności dał się poznać w programie „Szansa na sukces” (TVP2) oraz „Bitwa na głosy” (TVP2) w grupie Urszuli Dudziak.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku