°C

MARIAH CAREY – Caution

Słynna wokalistka i jedyna w swoim rodzaju gwiazda pop-kultury Mariah Carey wydaje długo oczekiwany album studyjny - 'Caution'!

‚Caution’ zawiera 10 zupełnie nowych kompozycji kompozycji – w tym udostępnione już wcześniej utwory ‚With You’, ‚GTFO’ i ‚The Distance’ oraz faworyt wszystkich, którzy mieli okazję posłuchać albumu przed premierą: ‚A No No’.

 

Premierę płyty Artystka zapowiedziała w październiku na American Music Awards występem, który rewelacyjnie przyjęty został przez fanów i media (magazyn People: “Carey powaliła całą salę na kolana”, serwis Vulture “Mariah zaprezentowała się w swojej najlepszej formie”. Przed singlową balladą ‘With You’ artystka zaskoczyła też wszystkich nieco kontrowersyjną balladą ‚GTFO’, w którym obok najlepszego od dawna wokalu pokazała swoje dowcipne, lekko ironiczne oblicze.

 

Mariah Carey to najlepiej sprzedająca się wokalistka na świecie, mająca na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt i 18 (z czego aż 17 napisanych przez siebie) hitów ze szczytu listy Billboard Hot 100. Ostatnia płyta artystki ‚Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse’ ukazała się w 2014 roku.

 

 

 

 

‚Caution’ ukazuje się w sprzedaży cyfrowej, na płycie CD oraz na winylu.

Lista utworów:

Side A
1. GTFO
2. With You
3. Caution
4. A No No
5. The Distance

Side B
1. Giving Me Life
2. One Mo’ Gen
3. 8th Grade
4. Stay Long Love You
5. Portrait
/Sony Music Entertainment

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka