°C

MARGARET Serce Baila

Margaret zaprezentowała teledysk do singla z najnowszej płyty 'Gaja Hornby', która swoją premierę miała końcem maja. Artystka zaskoczyła nieco swoich fanów i nową płytę nagrała w całości w języku polskim.

Niedługo po niej artystka zaprezentowała teledysk do jednego z singli – ‚Serce Baila’. To tęczowo-pastelowy teledysk, który prezentuje Margaret w nieco nowej odsłonie. Teledysk do piosenki ‚Serce Baila’ został zrealizowany przez Macieja Nowaka , Werony Rygiel i Roberta Sampławskiego.

Tytułowa Gaja Hornby to alter ego wokalistki, która opowiada o swojej ewolucji, rozlicza się z błędów i dociera aż na rozstaje dróg. Margaret używała go także wtedy, gdy nie chciała być rozpoznana. Co więcej, Gaja jest dla wokalistki istotna także w znaczeniu Marki Ziemi. Tytułowy utwór z płyty to przede wszystkim prawdziwa historia. ‚Mam 27 lat i się kręcę’ – tekst, który słyszymy już w pierwszej sekundzie zaprasza do tej wyjątkowo intymnej, muzycznej podróży.

‚Gaja Hornby, to twarda dziewczyna, która nie boi się głośno mówić co myśli. Przebojowa i odważna, zdolna porwać tłumy, śmiało płynie pod prąd’ — mogliśmy przeczytać w zapowiedzi przedpremierowego koncertu.

Do współpracy przy nowym albumie Margaret zaprosiła swojego partnera – wokalistę Piotra „KaCeZet” Kozieradzkiego, który pojawił się w utworze ‚Chwile Bez Słów’.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.