°C

MARGARET Serce Baila

 

Margaret zaprezentowała teledysk do singla z najnowszej płyty 'Gaja Hornby', która swoją premierę miała końcem maja. Artystka zaskoczyła nieco swoich fanów i nową płytę nagrała w całości w języku polskim.

Niedługo po niej artystka zaprezentowała teledysk do jednego z singli – ‚Serce Baila’. To tęczowo-pastelowy teledysk, który prezentuje Margaret w nieco nowej odsłonie. Teledysk do piosenki ‚Serce Baila’ został zrealizowany przez Macieja Nowaka , Werony Rygiel i Roberta Sampławskiego.

Tytułowa Gaja Hornby to alter ego wokalistki, która opowiada o swojej ewolucji, rozlicza się z błędów i dociera aż na rozstaje dróg. Margaret używała go także wtedy, gdy nie chciała być rozpoznana. Co więcej, Gaja jest dla wokalistki istotna także w znaczeniu Marki Ziemi. Tytułowy utwór z płyty to przede wszystkim prawdziwa historia. ‚Mam 27 lat i się kręcę’ – tekst, który słyszymy już w pierwszej sekundzie zaprasza do tej wyjątkowo intymnej, muzycznej podróży.

‚Gaja Hornby, to twarda dziewczyna, która nie boi się głośno mówić co myśli. Przebojowa i odważna, zdolna porwać tłumy, śmiało płynie pod prąd’ — mogliśmy przeczytać w zapowiedzi przedpremierowego koncertu.

Do współpracy przy nowym albumie Margaret zaprosiła swojego partnera – wokalistę Piotra „KaCeZet” Kozieradzkiego, który pojawił się w utworze ‚Chwile Bez Słów’.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka