°C

MARCIN ROZYNEK / MADONNA / ŁZY

Sony Music Polska
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już osiem rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 i 2002 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2003!

Kolejne 3 propozycje już w głosowaniu. Dziś mamy dla Was utwory Marcina Rozynka, Madonny grupy Łzy!

MARCIN ROZYNEK Najlepsze

Kolejny bardzo udany singiel Marcina Rozynka, z jego drugiego solowego albumu ‚Następny Będziesz Ty’.

 
 
MADONNA American Life

Tytułowe nagranie z 9 albumu Madonny, stworzony oraz wyprodukowany przez Madonnę i Mirwaisa Ahmadzaï wzbudził spore kontrowersje. Artystka zszokowała wszystkich przekazem, wymową, a także tym, że w nim rapuje!

 
 
 
ŁZY Oczy Szeroko Zamknięte

To był jeszcze czasy, kiedy w grupie wokalistką była Ania Wyszkoni. Dziś pierwszy singiel promujący płytę ‚Nie Czekaj Na Jutro’. Do piosenki nakręcono teledysk, w którym obok muzyków zespołu udział wziął aktor Wojciech Medyński. Utwór krótko po premierze stał się przebojem i do dziś jest jednym z najbardziej znanych utworów Łez.

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie w piątek o godzinie 18.00!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku