°C

MANESKIN / JAN BORYSEWICZ

Wydawnictwo Agora
MANESKIN  Mammamia
 
Po sukcesie hitów 'I Wanna Be Your Slave' i 'Beggin’', które przez kilka miesięcy utrzymywały się w pierwszej dziesiątce światowych list przebojów, Måneskin powraca z nowym singlem 'Mammamia' wyprodukowanym przez Fabrizio Ferraguzzo i Måneskin.
 
Zespół niedawno ogłosił swoją europejską trasę, która odbędzie się w lutym i w marcu 2022 roku i obejmie największe europejskie miasta, w tym Warszawę. Cała trasa wyprzedała się w zaledwie 2 godziny. 
 
 

 
 
JAN BORYSEWICZ Pocztówka

’Wszystkie Oblicza Jana Borysewicza' to album nietuzinkowy – album dokumentujący 50-letnią działalność kompozytorską Jana Borysewicza. Ponadczasowe utwory z udziałem znakomitych artystów, jak m.in. Piotr Fronczewski, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Izabela Trojanowska, Piotr Rogucki, Ewa Bem, Bracia, Kasia Kowalska, Katarzyna Nosowska, Anna Wyszkoni oraz hit 'Wciąż Bardziej Obcy' w nowej odświeżonej wersji, a ponadto dwa premierowe utwory 'Zawsze Przy Tobie' i 'Pocztówka' – to gratka dla fanów i wszystkich wielbicieli wspaniałego gitarowego rockowego grania. 
Singlem promującym album jest 'Pocztówka' z udziałem Olafa Lubaszenki. 

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku