°C

MANCHESTER – 20 Lat

 

Manchaster wraca z nowym singlem! Jest to już kolejny kawałek po znanej 'Kinematografii', który zespół nagrał z nowym wokalistą – Maciejem Zadykowiczem! '20 lat' to ballada, w której nie zabraknie charakterystycznego dla zespołu brzmienia gitar!

Przebojowy refren, odpowiednia muzyka i tematyka miłosna. Tak w skrócie można opisać nowość od toruńskiego zespołu. Autorem słów i muzyki do nowego utworu jest wokalista Maciej Zadykowicz, w produkcję natomiast zaangażowany był Kamil Mikuła, czyli lider zespołu Loka.

Zespół Manchester powstał w 2006 roku. Prawdziwym przełomem dla grupy okazał się rok 2008, który przyniósł toruńskiej grupie zwycięstwo na festiwalu TOPtrendy. Wtedy również ukazał się debiutancki album formacji, na którym znalazły się takie radiowe przeboje jak: ‚Berlin Lubi Deszcz’, ‚Nie Na Pierwszej randce’ czy ‚Dziewczyna Gangstera’. Mimo nowej odsłony zespół udowadnia, że dalej ma świeże pomysły i chęci do tworzenia przebojów!

W Internecie dostępny jest również teledysk do singla, który przybrał rysunkową formę. Zadbała o to artystka Karina Hrycyna, tworząca pod pseudonimem Blond Mysz.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku