°C

Mamy 50 najważniejszych piosenek! Zapraszamy do głosowania!

pixabay
 

Od początku wiosny przeglądaliśmy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu przypominaliśmy 15 najważniejszych tytułów począwszy od roku 1995, na 2020 skończywszy. Pora na ostateczne głosowanie!

Nasz kilkumiesięczne rekomendacje, poddane Waszej ocenie wyłoniły 50 najgorętszych tytułów. Wśród tego wianuszka gwiazd jest ta, która śpiewa ten jeden jedyny, najważniejszy dla naszych słuchaczy utwór. Co to za gwiazda? Jaka to melodia?!

Trzykrotnie w ciągu dnia, od poniedziałku do piątku będziemy Wam przypominać finałowe piosenki. Wy – przez najbliższe dwa tygodnie możecie głosować na swoich ulubieńców. Głosowanie potrwa do 4. października do północy. 

Głosujemy tu!

Rankingi poszczególnych lat znajdziecie w zakładce Same dobre.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku