°C

Magazyn Żużlowy: Wojciech Koerber, Tomasz Walczak, Jacek Frątczak

fot. Jacek Białogłowy
 

Zapraszamy na Magazyn Żużlowy Radia Zielona Góra.

W programie rozmawialiśmy o niedzielnym, zremisowanym meczu żużlowców RM Solaru Falubazu z Betardem Spartą we Wrocławiu (45:45) oraz o kolejnym pojedynku z udziałem zielonogórskiej drużyny, a będą to derby ziemi lubuskiej z ekipą Moich Bermudów Stali Gorzów. To spotkanie już w tę niedzielę.

W programie wystąpili: Wojciech Koerber (redaktor naczelny portalu po-bandzie.com.pl), Jacek Frątczak (były menedżer Falubazu) oraz kierownikiem zielonogórskiej drużyny Tomaszem Walczakiem.

Dla fanów żużla mamy jeszcze dodatkowy bonus. Specjalnie dla Radia Zielona Góra – Wojciech Koerber ocenia pozostałe mecze IV kolejki żużlowej PGE Ekstraligi (Motor Lublin – PGG ROW Rybnik 59:31, przerwany po X wyścigach przy stanie 32:28 pojedynek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa oraz spotkanie: MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno 42:48):

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku