°C

Magazyn Żużlowy: Dudek, Pawliczak, Koerber, Frątczak

fot. Jacek Białogłowy

Zapraszamy na magazyn żużlowy Radia Zielona Góra.

W dzisiejszym magazynie kilka ciekawych rozmów i wątków. Rozpoczęliśmy od Gali Sportu Lubuskiego, na której spotkaliśmy Patryka Dudka. Później sprawdzaliśmy, co aktualnie słychać u jednego z zielonogórskich młodzieżowców – Damiana Pawliczaka, który w sezonie 2019 będzie walczył o skład z Matuszem Tonderem i Norbertem Krakowiakiem.

Następnie wraz z naszym ekspertem porozmawiamy o żużlowych tunerach, którzy przygotowują zawodnikom, nie tylko tym z tego światowego topu – silniki do jazdy w różnych rozgrywkach. Tutaj wypowiedział się Wojciech Koerber, redaktor naczelny portalu pobandzie.com.pl oraz felietonista Tygodnika Żużlowego i Przeglądu Sportowego.

A pod koniec magazynu jeszcze jeden, ciekawy wątek. Kilku zawodników Get Well Toruń wyjechało w poniedziałek na tor w Grodzie Kopernika. Z jakiego powodu? O tym mówił nam menadżer toruńskiej ekipy, zielonogórzanin – dobrze znany nie tylko w naszym mieście, Jacek Frątczak.

Cały program do odsłuchania poniżej:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.