°C

MADCON / MROZU / DUFFY

Universal Music
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już 13 rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2008!

Przedostatnia 3 w głosowaniu! Dziś poddajemy Waszej weryfikacji piosenki grupy Madcon, Mroza oraz Duffy! Na hity z 2008 głosujemy do północy w niedzielę!

MADCON Beggin

W grudniu 2007 roku miała premierę druga płyta studyjna norweskiego duetu Madcon zatytułowana ‚So Dark The Con Of Man’, która zadebiutowała na trzecim miejscu krajowej listy najczęściej kupowanych albumów. Płyta promowana była m.in. przez singiel Beggin’ będący coverem piosenki grupy The Four Seasons o tym samym tytule.
W 2008 roku duet został wyróżniony Światową Nagrodą Muzyczną w kategorii – najlepiej sprzedający się norweski wykonawca.

 
 
MROZU Miliony Monet

‚Miliony Monet’ to tytułowy singiel z pierwszego album polskiego wokalisty Mroza. Płyta zawiera siedem piosenek w języku polskim i cztery piosenki w języku angielskim. Płytę promowały utwór tytułowy oraz ‚Femme Fatale’, do których nakręcono również teledyski przy współpracy z Grupą 13. 

 
 
DUFFY Mercy

‚Mercy’ to drugi singel walijskiej piosenkarki Duffy z albumu ‚Rockferry’. Singel był nominowany do Nagrody Grammy w kategorii Best Female Pop Vocal Performance za rok 2009.
Do Mercy zostały zrobione dwa wideoklipy. Jeden jest w wersji europejskiej, a drugi amerykańskiej.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już 26 czerwca o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku