°C

MABEL – Bad Behaviour

 

Mabel ujawnia kolejny utwór z debiutu 'High Expectations' – piosenkę 'Bad Behaviour'. Za produkcję kawałka odpowiada Dre Skull (Popcaan, Drake, Wizkid). Mabel w 'Bad Behaviour' w zabawny sposób gra z podwójnymi standardami i nawoływaniem mężczyzn do tego, by nadążali za kobietami. Muzycznie to uzależniająca mieszanka r&b oraz dancehallu. Już teraz kawałek jest koncertowym faworytem. To również prezentacja drogi, którą przebyła artystka w drodze na popowy szczyt.

23-letnia wokalistka i kompozytorka już dwa lata temu wpadła na tytuł ‚High Expectations’ – co więcej, tak związała się z tym hasłem, że wytatuowała je na karku. Mabel mimo młodego wieku ma już na koncie dwie nominacje do nagrody BRIT. Debiutancki album Brytyjki to ścieżka dźwiękowa dla wszystkich, które chcą przekuć swoje słabości w atuty.

‚High Expectations’ to krążek na miarę największych światowych gwiazd – The Weeknd, Ariany, Drake’a, Beyonce czy Rihanny. Nastrojem wydawnictwo przypomina dokonania TLC czy Aaliyah, o ile artystki spędziłyby swoją młodość w Szwecji, Maladze i zachodnim Londynie. Kartą przetargową debiutu Mabel jest jego uliczny urok. – ‚Chcę, by ten album dawał ludziom pewność siebie. Sama jej nabrałam podczas nagrań, więc teraz chcę podzielić się tym z innymi’ – wyjaśnia Artystka.

Nieskończone pokłady energii, pozytywny przekaz, chęć ciągłego patrzenia do przodu i pozycja wśród największych światowych gwiazd muzyki pop sprawiają, że Mabel nie poprzestanie na niczym mniejszym niż tytułowe wysokie oczekiwania. Słuchajcie i podziwiajcie, w jaki sposób wokalistka nieustannie podnosi poprzeczkę!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku