°C

Łukasz Koszarek kończy z reprezentacją. Na razie.

fot. Jacek Białogłowy

Czy Łukasz Koszarek zakończy karierę reprezentacyjną podczas najbliższego okienka reprezentacyjnego, gdy Polska zagra z Litwą i Kosowem? Takie pogłoski słychać od pewnego czasu. Sam Koszarek mówi, że rzeczywiście chce zagrać w tym okienku po raz ostatni, na kolejne nie przyjedzie, ale...ostatecznie drzwi nie zamyka.

O pozycji Koszarka w kadrze rozmawialiśmy w poniedziałek w Warszawie z trenerem kadry M.Taylorem. Ten mówił, że Koszarek to dla niego legenda polskiej koszykówki i chciałby go nadal mieć w reprezentacji, ale decyzję podejmie sam Koszar:

Według Taylora – Koszarek nadal jest najlepszym rozgrywającym w Polsce choć fantastyczny finał PLK miał Kamil Łączyński. -To Koszarek jest jednak nadal najlepszy – mówi M.Taylor:

Dziś udało nam się dodzwonić do samego Łukasza Koszarka, który jest za granicą. Ten opowiada o swojej decyzji w następujący sposób:

 

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.