°C

LUIS FONSI – Vida

Nowy album Luisa Fonsi, autora wielkich przebojów 'Despacito', 'Échame La Culpa', 'Calypso' i 'Imposible' – 'Vida' od 3 dni jest już na półkach sklepowych! Głównym singlem promującym wydawnictwo jest utwór 'Sola'. Na albumie jest też ciekawy zestaw gości.

Międzynarodowy gwiazdor i pięciokrotny laureat Latin Grammy na albumie ‚Vida’ zaprezentował 12 piosenek oraz trzy remiksy.

 

Luis Fonsi jest współautorem wszystkich utworów, mógł także liczyć na wsparcie uznanych songwriterów. Album to wielobarwna mieszanka gatunków. Za produkcję odpowiadają Mauricio Rengifo oraz Andrés Torres.

 

‚Sola’, utwór promujący wydawnictwo, to – jak mówi sam artysta – ‚romantyczna ballada ze współczesną, minimalistyczną produkcją oraz silnymi wpływami R&B oraz latynoskiego popu’.

 

Lista piosenek:
1. Sola
2. Apaga la Luz
3. Le Pido al Cielo
4. Imposible (with Ozuna)
5. Poco a Poco
6. Dime Que No Te Irás
7. Échame la Culpa (with Demi Lovato)
8. Tanto para Nada 
9. Despacito (with Daddy Yankee)
10. Más Fuerte Que Yo
11. Calypso (with Stefflon Don)
12. Ahí Estás Tú
13. Despacito (Remix) (with Daddy Yankee featuring Justin Bieber)
14. Calypso (Remix) (with Karol G)
15. Sola (English version)

/Universal Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka