°C

LOVA I Can Do Better

20-letnia gwiazda popu ze Szwecji, LOVA, prezentuje nowy singiel 'I Can Do Better'. Artystka wyraża w nim swoją frustrację dotyczącą współczesnego społeczeństwa oraz idei, że kobiety są skazane na życie w cieniu mężczyzn.

Akustyczna gitara i bombastyczne bity oraz głos wokalistki tworzą bardzo chwytliwą kompozycję. Linijka tekstu „To ty jesteś problemem, nie moja płeć, wszystko co robisz mogę zrobić lepiej. Gdziekolwiek pójdziesz, ja mogę iść dalej” z miejsca zapada w pamięć.

Artystka tak mówi o nowym singlu: – W ‚I Can Do Better’ mówię do szefów, samców alfa i społeczeństwa w ogóle. Jestem zmęczona ciągłym życiem w cieniu mężczyzn. Mam dosyć słuchania, jak powinnam robić rzeczy, na których przecież sama się znam. Potrafię naprawiać sprzęty domowe i stać mnie, by płacić za siebie na kolacji. Kobiety doskonale potrafią zadbać o siebie samodzielnie. Nie dla wszystkich jest to oczywiste i trzeba to zmienić.

‚I Can Do Better’ to następca ‚My Name Isn’t’, które zdobyło uznanie wielu krytyków, w tym m.in. The Line of Best Fit czy Refinery29. Kawałek zdobył 5 mln streamów w ciągu kilku miesięcy, a EP-ka ‚Scripted Reality’ może pochwalić się wynikiem 14 mln odtworzeni w serwisach cyfrowych.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.