°C

LOKA Laf Laf Laf (Podaruj Mi Białe Święta)

 

Otulony śniegiem dom, ciepło z kominka, choinka, zapach pierniczków, wigilijnych dań oraz para ze skomplikowanym uczuciem – ale z przymrużeniem oka. Tak w kilku słowach można najlepiej scharakteryzować niezwykle klimatyczny teledysk zespołu Loka do piosenki 'LAF LAF LAF Podaruj Mi Białe Święta'.

Kawałek bez wątpienia trafi na wiele świątecznych playlist, a cytaty z piosenki, takie jak ‚Chciałbym spaść z tej choinki prosto do twych stóp’ czy ‚Tylko tak tylko tak chcę poczuć z Tobą magię świąt’, mają spore szanse zmiękczyć niejedno serce.

Autorami piosenki są Grzegorz Porowski (słowa/) i Kamil Mikuła (muzyka) z zespołu Loka. Za scenariusz oraz reżyserię klipu odpowiada Jacek Kościuszko (Film Image), natomiast koncepcja teledysku to zasługa Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej (Top Management). 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku