°C

LINIA NOCNA; KUBA BADACH – Gdziekolwiek

 

Linia Nocna prezentuje swój nowy singiel 'Gdziekolwiek' z gościnnym udziałem Kuby Badacha. Utwór jest zapowiedzą nadchodzącej, drugiej płyty zespołu, która ukaże się wiosną.

Za teledysk i okładkę odpowiada Michał Kisielewski. Na planie zespołowi towarzyszyło ponad 12 psów. Udział zwierząt adoptowanych lub wciąż czekających na adopcję, ma na celu pomoc w znalezieniu im domów i zwrócenie większej uwagi na ten problem, zwłaszcza przed zbliżającym się okresem zimowym, najtrudniejszym dla schronisk. Część szczeniaków występujących w teledysku nadal czeka na swoje domy, wszystkie potrzebne informacje i kontakt, znajdują się na końcu klipu.

Z premierą singla połączona jest charytatywna zbiórka pieniędzy, na konkretne potrzeby zwierząt czekających na swój wymarzony dom: smycze, koce, leki, środki dezynfekujące, puszki, karmę itp. Po zakończeniu akcji, wszystkie te przedmioty wg wskazówek pracowników fundacji Monika i Mikołaj zakupią i zawiozą sami, relacjonując przebieg całej akcji na swoich kanałach social media.

Linia Nocna to duet elektroniczny, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w czerwcu 2017 roku singlem ‚ZnikamNna Chwilę’. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugi album, którego zapowiedzią są single ‚Hulajnogi’, ‚Notre Dame’ i aktualny ‚Gdziekolwiek’.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku