°C

LESLIE ODOM JR.; SIA / ZAKOPOWER

Kayax
LESLIE ODOM JR.; SIA – Cold

W nagraniach singla 'Cold' udział brała Sia – światowej sławy Artystka, zdobywczyni dziewięciu nagród Grammy, a prywatnie przyjaciółka Leslie’ego. 'Cold' to nowa wersja singla, pochodzącego z albumu 'Mr.', który ukazał się w listopadzie zeszłego roku.

– Sia jest moją przyjaciółką. Poznaliśmy się za kulisami musicalu. Dla mnie, taka wyprawa do krainy muzyki pop jest naprawdę niesamowita. Mam szczęście, że mogę z nią pracować! Sia to świetna artystka, wiele się od niej uczę. Po ukończeniu materiału na nowy album, zapytałem czy chciałaby popracować nad którymś utworem. Zaśpiewam Ci Cold! – odpowiedziała. Nagraliśmy więc nową wersję! – wspomina Leslie.

 

 
 
ZAKOPOWER  – Hej Hanno!

Agnieszka Osiecka urodziła się 9 października 1936 roku. Zespół Zakopower postanowił uczcić tę rocznicę prezentując swoje wykonanie utworu 'Hej Hanno!'.  Utwór został wykonany po raz pierwszy przez Sebastiana Karpiela Bułeckę podczas koncertu finałowego konkursu 'Pamiętajmy o Osieckiej' w 2016 roku.

Sebastian Karpiel Bułecka o utworze:
– Bliski jest mi tekst nawiązujący do miejsca, w którym się wychowałem. Pani Agnieszka lubiła Zakopane, spędziła tam pierwsze lata swojego życia, sięgnięcie po tę piosenkę, to taka nasza próba znalezienia wspólnego mianownika ze światem Pani Agnieszki.

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek, po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku