°C

LENNY KRAVITZ – Raise Vibration

 

Jedenasty studyjny album Lenny'ego Kravitza, wszechstronnego muzyka, cenionego kompozytora oraz producenta i utalentowanego aktora, czterokrotnego laureata Grammy, który sprzedał ponad 40 mln płyt na całym świecie.

Amerykanin założył sobie, że ‚Raise Vibration’ będzie dziełem eklektycznym i założenie spełnił. Płyta zawiera elementy różnych stylów, które są bliskie artystycznej wrażliwości Lenny’ego. Nie mogło zabraknąć wpływów delikatnego funku, który słychać chociażby w kompozycji ‚Low’, jak również pięknych ballad, m. in. ‚Here To Love’. Piosenką ‚Johnny Cash’ Kravitz złożył natomiast hołd wielkiej legendzie country, którą miał okazję poznać osobiście. Kompozycja stylistycznie jest połączeniem funkowej pulsacji i intymności country.

 

Lenny jak zwykle sam zarejestrował partie większości instrumentów. Wsparcia w studiu udzielił mu wieloletni współpracownik, gitarzysta Craig Ross. ‚Raise Vibration” ukazało się na CD, podwójnej płycie analogowej oraz w postaci plików cyfrowych. Artysta przygotował również’wersję deluxe z myślą o najwierniejszych fanach i kolekcjonerach.

 

 

Lista utworów:

1. We Can Get It All Together
2. Low
3. Who Really Are the Monsters?
4. Raise Vibration
5. Johnny Cash
6. Here to Love
7. It’s Enough!
8. 5 More Days ‘Til Summer
9. The Majesty of Love
10. Gold Dust
11. Ride
12. I’ll Always Be Inside Your Soul

/ Roxie, BMG

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka