°C

LANBERRY – Mixtura

Jedna z najważniejszych artystek pop na polskiej scenie muzycznej wydała swój drugi album, właściwie miksturę dźwięków.

'miXtura' to wyjątkowe wydawnictwo, które w perfekcyjny sposób łączy inspiracje współczesnym popem z muzycznymi wibracjami przełomu lat 80. i 90.

Na albumie znalazło się 14 energetycznych utworów, w tym hity takie jak :Ostatni Most’ (12 milionów wyświetleń i #1 radiowego Airplaya) czy ‚Gotowi Na Wszystko’ (15 milionów wyświetleń i #1 Airplay).

 

Jak sama nazwa wskazuje – ta płyta to swoista mieszanka inspiracji Lanberry, zarówno w warstwie dźwiękowej jak i tekstowej. Na krążku znalazły się utwory w języku polskim, angielskim oraz…. hiszpańskim! Wszystkie teksty na płycie są autorstwa Lanberry, a utwory powstawały we współpracy artystki z zagranicznymi i polskimi producentami.

 

Sukcesy singli zapowiadających wydawnictwo mówią jedno – ‚miXtura’ zdecydowanie jest jedną z najmocniejszych popowych premier 2019!

 

 

 

Lista piosenek:

1. Ostatni Most
2. Heart Of Gasoline
3. Come With Me
4. Nie Ma Mnie
5. Next Mistake
6. Gotowi Na Wszystko
7. Here We Are
8. Inna
9. Mirame
10. Kocham Jak Chcę
11. Catch Me
12. Nieznajomy
13. High On Us’
14. Till It’s Gone

/Universal Music Polska

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.