°C

LADY PANK / K. KILJAŃSKI; KAYAH / COUNTING CROWD

BMG Poland
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już dziewięć rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 i 2003 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2004!

Komplet nagrań w głosowaniu! Dziś grono nominowanych powiększył się o hity Lady Pank, Krzysztofa Kiljańśkiego i grupy Counting Crows! Na hity z 2004 głosujemy do północy w niedzielę!

LADY PANK Stacja Warszawa
‚Stacja Warszawa’ jest dwudziestym szóstym singel zespołu Lady Pank, został wydany na płycie CD. Singel promował studyjną płytę zespołu zatytułowaną ‚Teraz’. Piosenka zajmowała najwyższe miejsca na listach przebojów w 2004 roku.
 
 
K. KILJAŃSKI; KAYAH Nic Prócz Ciebie

Nowosolanin Krzysztof Kiljański w 2003 roku zaczął tworzyć materiał na swój debiutancki album, nad którym współtworzył wraz z Witoldem Cisłą i Willy Bellem, autorem większości tekstów piosenek z płyty. W 2004 roku Kiljański zgłosił się do udziału w Krajowych Eliminacjach do 49. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem ‚Stay’, z którym zajął ostatecznie 10. miejsce w finale preselekcji. Piosenka zapowiadała premierę pierwszej płyty wokalisty zatytułowanej ‚In The Room’. Wydawnictwo promował singel ‚Prócz Ciebie, Nic’ nagrany w duecie z Kayah. 

 
 
COUNTING CROWD Accidentaly In Love

Kolejny Shrekovy hit, który o mały włos nie przyniósł formacji nagrody Oscara. Grupa zagrała podczas ceremonii, zdobyła też nominację do Złotego Globu. Piosenka doczekała się dwóch wersji teledysku.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie już dziś o godzinie 18.00!

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku