°C

L.U.C.;  BISZ; PATRYCJA MARKOWSKA / CHRISTINA AGUILERA

Wydawnictwo Agora
L.U.C.;  BISZ; PATRYCJA MARKOWSKA Więcej 
 
RBE to orkiestra grająca dla pokoju i dialogu między narodami oraz gatunkami muzycznymi założona przez Łukasza L.U.C. Rostkowskiego w 2016 roku. Od tego czasu połączyła już ponad 11.000 muzyków z 16 krajów. Najnowszy singiel 'Więcej' to trzecia piosenka z długodojrzewającej płyty Dialog 2. Utwór ten pojawi się także na płycie Patrycji Markowskiej, ale na teraz to przede wszystkim połączenie sił w celu kreowania dyskusji i refleksji na temat ekologii, kondycji naszej planety, a także zmian społecznych wywołanych przez social media.

 

 
 
CHRISTINA AGUILERA Somos Nada

Napisana przez Christinę Aguilerę, Mario Domm, Sharlene Taule i Federico Vindvera 'Somos Nada' to ballada, która rzuca światło na wewnętrzną siłę, samodzielność i ryzyko, bez względu na to, jak mroczne są okoliczności. Wyprodukowany przez Rafę Arcaute i Federico Vindver i współprodukowany przez Afo Verde wokal Aguilery ożywia potężny tekst tak, jak potrafi to robić tylko Xtina, zapewniając głębię, wrażliwość i intensywne emocje. Premierze utworu 'Somos Nada' towarzyszy nakręcony w Los Angeles teledysk (reż. Alexandre Moore).

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku