°C

KRZYSZTOF ZALEWSKI Kurier

15 marca do kin trafi najnowszy film twórcy 'Psów', 'Pokłosia' czy 'Jacka Stronga'. Władysław Pasikowski wziął tym razem na warsztat historię Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Głównym tematem muzycznym filmu 'Kurier' jest premierowy utwór Krzysztofa Zalewskiego o tym samym tytule.

Krzysztof Zalewski został zaproszony do stworzenia piosenki, która będzie towarzyszyła ekranizacji niezwykłych losów Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Artysta zainspirowany tą szpiegowską historią stworzył mocny utwór o uniwersalnym przesłaniu, takim, które można odnieść do wydarzeń z tamtych lat, jak i obecnych nam czasów.

Miałem wielką przyjemność i zaszczyt zrobić piosenkę do filmu Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Pokolenia Polaków czytały z wypiekami na twarzy ‚Kuriera z Warszawy’, teraz będzie można wpijać paznokcie w oparcia kinowych foteli na filmie ‚Kurier’. 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.