°C

KAYAH / IVAN i DELFIN / DJ BOBO

Magic Records
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, Mamy już osiem rankingów sumujących najlepsze nagrania z 1995, 1996 , 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 i 2002 roku, pora na kolejne hity ... z roku 2003!

Już 12 tytułów w głosowaniu. Dziś oddajemy głos Kayah, grupie Ivan i Delfin oraz DJ BOBO!

KAYAH Testosteron

‚Testosteron’ promował płytę Kayah ‚tereo Typ’, na który Artystka sama napisała piosenki, z wyjątkiem dwóch i był to właśnie m. in. ‚Testosteron’.

 
 
IVAN i DELFIN Jej Czarne Oczy
Dziś sztandarowy utwór grupy Ivan i Delfin’ z albumu o tym samym tytule.

 
 
DJ BOBO Chihuahua

W końcu! Tego utworu przecież w głosowaniu nie mogło zabraknąć. Oparty na znanym motywie przebój zawojował absolutnie wszystkie rankingi hitów.

 
 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie w piątek o godzinie 18.00!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku