°C

KATY PERRY / KOMBI

Universal Music
KATY PERRY All You Need Is Love

Katy Perry wzięła udział w świątecznej kampanii 'All Together Now – A Tribute To The Power of Working Together To Foster Love, Kindness and Acceptance'. Na potrzeby akcji popowa gwiazda przygotowała swoją wersję 'All You Need Is Love' z repertuaru The Beatles. Dochód z singla Katy Perry zasili organizację Baby2Baby.

 

 
 
KOMBI Jeszcze Wszystko Przed Nami

Piosenka jest trzecim singlem zapowiadającym nowy album zespołu, który będzie wydany jeszcze w tym roku z okazji 45-lecia Kombi. To jedyna piosenka na albumie, wśród innych współcześnie brzmiących, nawiązująca mocno melodycznie, tekstowo, rytmicznie i brzmieniowo do hitów z kultowego albumu zespołu zatytułowanego 'Nowy Rozdział' (1983). To był zresztą zamysł lidera KOMBI, Sławomira Łosowskiego, gdy powstawała nowa piosenka, aby z okazji 45-lecia istnienia zespołu sprawić muzyczny prezent swoim wiernym, wieloletnim fanom, którzy ciągle sentymentalnie wracają do świata winyli i kaset Kombi i są przywiązani są do jego brzmień.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku