°C

KASKADE; MEGHAN TRAINOR – With You

 

On jest legendą odpowiedzialną za przebijanie się przez ograniczenia muzyki elektronicznej. Ona pobiła kobiece rekordy w branży muzycznej. Razem, Kaskade i Meghan Trainor, stworzyli magiczny kawałek 'With You'.

Kaskade mówi o piosence: ‚Meghan Trainor miała taki sam efekkt na mnie, jaki miała na większość światowego społeczeństwa, kiedy wpadła na muzyczną scene. Jej głos to prawdziwa siła natury, jest nie tylko charakterystyczny, ale też wgryza się w twoją głowę. Kiedy pojawiła się okazja do wspólnej pracy, decyzja była bardzo prosta. Wiedziałem, że tworzenie czegoś razem będzie sprawiało nam radość, będzie to coś wartościowego, ale co najważniejsze, ludzie nię będą mogli się powstrzymać przed słuchaniem ‚With You’ raz za razem. To była czysta przyjemność, teraz nie mogę się doczekać aż ludzie będą śpiewać z nami.’

Meghan dodaje tylko: ‚Praca z Kaskade to było spełnienie marzeń. To prawdziwa legenda i kocham nasze wspólne dzieło.’

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku