°C

KASIA KOWALSKA – Aya

 

'Aya' to pierwszy od 10 lat studyjny album Kasi Kowalskiej i dziesiąty w jej dotychczasowym dorobku. Premiera krążka zbiega się z 25-leciem pracy artystycznej wokalistki.

W trakcie przerwy od nagrań, Kasia skupiła się na wychowaniu syna. Podróżowała również po całym świecie. Odwiedziła między innymi Brazylię, Indie i Kolumbię. Inspiracje dźwiękami i kulturami z różnych zakątków globu doskonale słychać na albumie ‚Aya’.

 

 

Utrzymane w alt-folkowym klimacie utwory przynoszą wewnętrzne ukojenie, opowiadają o uzdrawiającej sile miłości, a także są próbą rozliczenia z przeszłością.

 

Artystka zadedykowała swoją najnowszą płytę niedawno zmarłemu ojcu. Ale to nie jedyny aspekt, który sprawia, że podczas słuchania nowego albumu można przeżyć wiele wzruszeń.

 

Wydawnictwo promuje singiel ‚Alannah (Tak Niewiele Chcę)’ oraz tytułowa ‚Aya’.

 

Lista piosenek:

1. Aya
2. Dla Taty
3. Alannah (Tak Niewiele Chcę)
4. Teraz Kiedy Czuję
5. Czas Się Kurczy
6. Czerń i Biel
7. Miłosne Zbrodnie
8. Wyspy Miliardów Gwiazd
9. Przebaczenia Akt
10. Krew Ścinanych Drzew
11. Tam Gdzie Nie Sięga Ból

Bonus Track:
12. Somewhere Inside – gościnnie Alannah Myles

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka