°C

KAMIL BEDNAREK / JUBEL / RED LIPS

Kamil Bednarek
 

Od początku wiosny przeglądamy najgorętsze tytuły prezentowane na antenie Radia Zielona Góra w ciągu ostatnich 25 lat. W każdym tygodniu poznajecie 15 najważniejszych tytułów z poszczególnych lat, począwszy od roku 1995, na 2020, czasie obecnym skończywszy. Pora na kolejne hity, tym razem te bieżące, wciąż gorące!

Zapraszamy do ostatniego tygodniowego głosowania! Zestaw nominowanych uzupełniają piosenki Kamila Bednarka, duetu Jubel i grupy Red Lips! Na hity z 2020 głosujemy do północy w niedzielę!

KAMIL BEDNAREK Bądź Przy Mnie

Bądź przy mnie – nowa piosenka to sentymentalna podróż Kamila Bednarka do przeszłości. To pierwszy singiel zapowiadającym trasę koncertową projektu #bednarekinaczej2020. Kamil Bednarek poinformował, że jesienią tego roku wyruszy w nową trasę koncertową Inaczej Tour 2020. Artysta zagra koncerty w największych polskich miastach, podczas których zaprezentuje nowe utwory, ale także swoje znane przeboje w zupełnie innych aranżacjach.

 

JUBEL Blue Jeans
 
Szwedzki duet Jubël powracił jeszcze przed latem z kolejnym hitem! ‚Blue Jeans’ to następca ‚On The Beach’ i ‚Running Out Of Love’ – dobrze znanych polskim słuchaczom.
 

 
 
RED LIPS Safari

Najpierw była seria niespodzianek gwiazdkowych. Red Lips odkryli aż 3 tytuły z nadchodzącego albumu. Po ciepłym przyjęciu przez fanów ‚Cappuccino’ zespół Red Lips zaserwował nam nowy singiel. Utwór ‚Safari’ pochodzi z albumu ‚Ja Wam Zatańczę’, który swoją premierę miał w listopadzie ubiegłego roku.

 

Na każde z 15 nagrań w tygodniu możecie głosować. Utwory z największą liczbą głosów wejdą do finału i będą walczyć o miano Hitu 25-lecia Radia Zielona Góra! Wybierzmy go razem!

Efekty tego głosowania co tydzień w piątek po godzinie 18.00 w programie – Same Dobre. W audycji także najbardziej intrygujące hity z każdego kolejnego roku naszego jubileuszu. Zapraszamy!

Kolejne wydanie w piątek 18. września o godzinie 18.00!

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku