°C

KAISER CHIEFS ‚Duck’

'Duck' to siódmy album w dorobku Kaiser Chiefs, jednego z najpopularniejszych gitarowych zespołów z Wielkiej Brytanii. Wydawnictwo promuje singiel 'Record Collection'.

‚Record Collection’, chwytliwy indie-popowy hymn, który doskonale oddaje radosne melodie i swobodny songwriting nowego albumu.

 – Nagranie tej płyty poszło nam wyjątkowo szybko. Złapaliśmy dobry vibe. Gdybym miał w jednym zdaniu opisać, o czym jest ‚Duck’, powiedziałbym, że opowiada o internecie i frustracji z nim związanej: jak bardzo wpływa na nasze życie, ale z drugiej strony jak bardzo nie rozumiemy, o co w tym wszystkim chodzi i po prostu bezmyślnie klikamy ‚zgoda’ – podsumowuje Wilson.

 

‚Duck’ zostało nagrane i zmiksowane we współpracy z producentem Benem H. Allenem, który współpracował z Kaiser Chiefs przy ‚Education, Education. Education & War’ (2014). Pozostali współpracownicy to Iain Archer (Liam Gallagher, James Bay) oraz Mark ‚Spike’ Stent (U2, Ed Sheeran, Arcade Fire), który pracował z zespołem przy słynnym singlu ‚Everyday I Love You Less and Less’.

 

 

Spis piosenek:

1. People Know How to Love One Another
2. Golden Oldies
3. Wait
4. Target Market
5. Don’t Just Stand There Do Something
6. Record Collection
7. The Only Ones
8. Lucky Shirt
9. Electric Heart
10. Northern Holiday
11. Kurt vs Frasier (The Battle for Seattle)

/Universal Music

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.