°C

JUSTIN BIEBER / NATALIA ZASTĘPA; SONBIRD

Universal Music
JUSTIN BIEBER Anyone

Kto z nas nie boksuje się z życiem albo samym sobą?! Justin Bieber też bardzo wiarygodnie wypada w tej roli – czym fani będą zachwyceni oglądając klip do jego najnowszego singla 'Anyone'.
'Anyone' muzycznie wyprodukował Andrew Watt, a za wizję odpowiada Colin Tilley. W filmowej fabule, partneruje Justinowi Zoe Deutch.

 

 

NATALIA ZASTĘPA; SONBIRD  Mantry

Natalia Zastępa prezentuje singiel 'Mantry' z gościnnym udziałem zespołu Sonbird. Utwór zapowiada debiutancki album Zastępy, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2021. Utwór jest lekki i dający mnóstwo przestrzeni nie tylko w warstwie tekstowej, ale i muzycznej. 'Mantry' to kompozycja Tomasza Morzyduszy oraz Natalii Wrzosińskiej, która jest także autorką tekstu. Za produkcję odpowiadają Michał Pietrzak i Tomasz Morzydusza. Miks i master to zasługa Bartosza Kopyta.

 

Więcej muzyki nie do przegapienia już dziś, po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku