°C

JULA / SURF MESA; MADISON BEER

Universal Music
JULA Między Wierszami

Jula–wokalistka,   kompozytorka, autorka tekstów. Po  2  latach  przerwy  powraca  z  najnowszym  singlem 'Miedzy  Wierszami', który rozpoczyna nowy rozdział w karierze Juli. Zapowiada 4 płytę, której premierę zaplanowano jesienią 2021.

 

 
 
Surf Mesa – Carried Away (with Madison Beer)
 

’Carried Away' opowiada o motylach w brzuchu, gdy widzisz kogoś i po raz pierwszy się zakochujesz. Praca z Madison jest spełnieniem moich marzeń. Liczę, że nasza piosenka da nadzieję nam wszystkim w tych trudnych czasach – Surf Mesa.

Madison Beer dodaje: – Gdy piszę piosenki o miłości, często przyciągają mnie wzloty i upadki związane z relacją, która poszła w złą stronę. Skupienie się na innej stronie miłości było więc odświeżającym doświadczeniem. 'Carried Away' to ten moment ekscytacji, gdy kogoś poznajesz i pierwszy raz czujesz przypływ tak mocnych uczuć. Jestem wdzięczna Surfowi za sprawienie, że cały proces nagrań był świetny.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku