°C

JONAS BROTHERS – What A Man Gotta Do

 

Jonas Brothers zaprosili partnerki do nowego klipu. W serwisach cyfrowych pojawił się premierowy singiel Jonas Brothers – 'What A Man Gotta Do'. W klipie do kawałka pojawiają się partnerki wokalistów: Priyanka Chopra Jonas, Sophie Turner oraz Danielle Jonas.

‚What A Man Gotta Do’ to pełen energii kawałek, w którym gitara akustyczna i perkusja zapewniają groove oraz mnóstwo energii. Od singla nie sposób się uwolnić!  – What a man gotta do to be totally locked up by you? – pytają wokaliści w hooku. Klip do kawałka wyreżyserował Joseph Kahn. Jonas Brothers zaprosili do wideo swoje ukochane, a w teledysku możemy podziwiać nawiązania do takich filmowych klasyków jak ‚Grease’, ‚Nie Mów Nic’ czy ‚Ryzykowny Interes’. 

Jonas Brothers premierowo wykonali nowy singiel na ceremonii GRAMMY, która odbyła się wczoraj (26 stycznia) w Los Angeles. 

‚What A Man Gotta Do’ to pierwszy premierowy materiał od wydania albumu ‚Happiness Begins’, który zadebiutował na szczycie Billboard Top 200 i zdobył status platyny w Stanach. Promujący kawałek singiel ‚Sucker’ trafił na szczyt Billboard Hot 100. Równie wielkim hitem okazał się utwór ‚Only Human’. ‚Happiness Begin’ ukazało się po 6-letniej przerwie, w trakcie której bracia Jonas zajęli się twórczością solową. W 2019 wokaliści otrzymali m.in. MTV VMA za Najlepszy teledysk popowy i dwie nagrody Teen Choice Awards – Artysta dekady oraz Najlepsza grupa na lato.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku