°C

JONAS BROTHERS ‚Happiness Begins’

 

To bez wątpienia najgłośniejszy powrót ostatnich miesięcy. Jonas Brothers, po 10-letniej przerwie, wydali premierowy album. 'Happiness Begins' promowały utwory 'Sucker' oraz 'Cool'. Kolejnym singlem jest wakacyjny, przebojowy i taneczny 'Only Human'.

Premierze płyty towarzyszył dodatkowo dokument o zespole przygotowany przez Amazon Studios, Philymack oraz Federal Films.

 

Jonas Brothers to tytani muzyki pop. Wyprzedawali koncerty na trzech kontynentach. Sprzedali na całym świecie ponad 17 mln albumów, a liczba streamów katalogu przekroczyła miliard. Na koncie mają szereg prestiżowych wyróżnień, w tym nominację do Grammy. Nick, Joe i Kevin z powodzeniem prowadzili także kariery solowe, jednak to jako trio braci Jonas wzbudzają najwięcej emocji. Lojalni fani po latach oczekiwania otrzymują wspaniały prezent w postaci albumu ‚Happiness Begins’.

 

 

 

Lista piosenek:

1. Sucker
2. Cool
3. Only Human
4. I Believe
5. Used To Be
6. Every Single Time
7. Don’t Throw It Away
8. Love Her
9. Happy When I’m Sad
10. Trust
11. Stangers
12. Hesitate
13. Rollercoaster
14. Comeback

/Universal Music

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka