°C

JOHN NEWMAN – Stand By Me

 

John Newman, autor takich hitów jak 'Love Me Again' czy 'Come & Get It', powraca z nowym utworem 'Stand By Me'.

Współautorem kawałka jest John, a wspierał go szwedzki kolektyw BLNK, który napisał m.in. ‚Paris’ dla Chainsmokers. Za produkcję utworu odpowiada Steve Mac, który ma na koncie 30 singli ze szczytu list przebojów w UK (m.in. Ed Sheeran, Mabel, Little Mix, Pink czy Jess Glynne). Dotychczas John Newman sprzedał na całym świecie ponad 6 mln egzemplarzy singli.

Kariera Johna Newmana to pasmo wielu wspaniałych wzlotów i wydarzeń, jednak w życiu osobistym gwiazdora pojawiły się poważne problemy zdrowotne w postaci nawracającego guza mózgu wymagającego ciągłego monitorowania. Na szczęście diagnoza wskazuje, że wszystko jest pod kontrolą. W ubiegłym roku wokalista ujawnił swoją przedsiębiorczą stronę, zakładając firmę wynajmującą ekskluzywne auta. Łącząc zamiłowanie do muzyki, samochodów oraz rozmów, John zamierza wkrótce zaprezentować autorski podcast, w którym usłyszymy jego znanych znajomych oraz ciekawe postaci trzymające się z dala od showbiznesowego blichtru. Szczegóły wkrótce!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku